06.03.2012 12:51   |   Події
Автор: Ольга Завгородня

У столиці громадські організації підтримують 10 мільйонами

У столиці громадські організації підтримують 10 мільйонами

Але за умови плідної співпраці.

КИЇВ. 6 березня. АМН. Бюджетом столиці на 2012 рік передбачено 10 млн грн. на підтримку громадських організацій. Про це повідомив начальник Головного управління сім'ї, молоді та спорту КМДА Володимир Вовк, передає кореспондент АМН.

"Наш потенціал дозволить підтримати усі ініціативи, але тільки в тому випадку, якщо ми працюватимемо спільно. У нас створені громадські ради, ми розробляємо програми діяльності на рік, а потім спільно її реалізовуємо. Фінансового ресурсу в нас на цей рік вистачає. 1 млн гривень у нас виділено на підтримку молодіжних проектів та дитячих організацій. Це вдвічі більше, ніж минулого року. Загалом в цьому році виділено близько 10 млн на підтримку громадських організацій", - повідомив В. Вовк.

Голова підкреслив, що для плідної співпраці у всіх розуміннях має бути спільна мета та прикладені спільні зусилля. Лише разом можна зробити хорошу результативну справу, впевнений В. Вовк.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100