06.03.2012 13:05   |   Події
Автор: Ярослав Остафійчук

Хворе волосся може бути симптомом серйозніших хвороб

Хворе волосся може бути симптомом серйозніших хвороб

КИЇВ. 6 березня. АМН. Хворе волосся може свідчити про наявність в організмі серйозніших хвороб. Про це повідомив головний дерматолог МОЗ Олександр Літус, передає АМН.

"Захворювання волосся, його випадіння і все, що з ним пов’язано, є знаком якихось порушень в організмі, тому треба звертати на це увагу. В таких випадках першочергово слід йти до дерматолога, а потім до терапевта. Причинами цього можуть бути хронічні отруєння, порушення кишкової флори, гормонального статусу тощо", - стверджує експерт.

Як повідомляв АМН, фарба для волосся ставить печінку під удар, оскільки до її складу входять речовини, які можуть призвести до утворення цирозу печінки.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100