06.03.2012 13:26   |   Події
Автор: Юліана Матусова

На ЧАЕС збудують новий саркофаг

На ЧАЕС збудують новий саркофаг

КИЇВ. 6 березня. АМН. На ЧАЕС почалися роботи зі спорудження нового "укриття". Арка, якою накриють зруйнований під час аварії четвертий блок Чорнобильської АЕС, має бути збудована до кінця 2015 року, - повідомляє ВВС.

Вартість будівництва оцінюється у близько 1 мільярд євро. Фінансування будівництва здійснюватиметься із коштів Чорнобильського фонду, акумульованому у Європейському банку реконструкції та розвитку країнами-донорами, що вирішили допомогти Україні долати наслідки Чорнобильської катастрофи.

Нагадаємо, що після аварії, яку вважають однією із найбільших техногенних катастроф в історії людства, зруйнований блок ЧАЕС вкрито укриттям, збудованим ще у 1986 році.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100