06.03.2012 13:45   |   Події
Автор: Ярослав Остафійчук

Дієтолог: піст – це нездорово

Дієтолог: піст – це нездорово

КИЇВ. 6 березня. АМН. Дотримання великого посту не відповідає принципам здорового харчування. Про це повідомив головний дієтолог МОЗ Олег Швець.

"Піст – це, безумовно, не дієта. Тим паче, це не еквівалент здорової дієти. Ці обмеження не відповідають принципам здорового харчування. Більше того, я б категорично не радив піст жінкам, які знаходяться у специфічному фізіологічному стані: вагітним, жінкам, які годують груддю, або тим, які це планують. Також більше шкоди, ніж зиску від посту отримають жінки, які мають серйозні хронічні захворювання", - стверджує експерт.

За його словами, якщо у людини є зайва вага і відсутні специфічні стани, то в таких випадках нічого поганого у дотриманні посту немає.

Як повідомляв АМН, нещодавно американські вчені виявили, що дотримання посту знижує ризик виникнення ішемічної хвороби серця і діабету.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100