25.08.2012 05:58   |   Події
Автор: Ярослав Остафійчук

Експерт: "розвантажувальні дні" - це фікція

Експерт: "розвантажувальні дні" - це фікція

КИЇВ. 25 серпня. АМН. "Очищення організму" та "розвантажувальні дні" не дадуть очікуваних результатів. Про це сказав головний дієтолог МОЗ Олег Швець.

"Здорове харчування це обов'язок людини на кожен день. Якщо вона розраховує, що буде харчуватися нездоровою їжею три тижні, а потім за три "розвантажувальних дні" щось покращиться, це не так. Нічого не відбудеться. Такі дилетантські речі, як очищення організму, на сьогоднішній день не відповідають сучасному рівню наукових знань про організм людини. Організм неможливо так швидко почистити ", - стверджує О.Швець.

Як повідомляв АМН, експерт також упевнений, що принципам здорового харчування не відповідає і дотримання посту.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100