06.03.2012 14:41   |   Події
Автор: Дмитро Зезюлін

Стратегія розвитку повинна враховувати ризик природних лих – ООН

Стратегія розвитку повинна враховувати ризик природних лих – ООН

КИЇВ. 6 березня. АМН. Стихійні лиха стають одним з найважливіших факторів розвитку. Про це заявила на прес-конференції Спецпредставник голови ООН зі зменшення небезпеки лих Маргарета Вальстрем, повідомляє радіо ООН, передає АМН.

Так, економічний збиток від природних катастроф в 2011 році склав рекордну суму - 380 мільярдів доларів. Це на дві третини вище від показника попереднього рекордного року - 2005, коли на США обрушився ураган Катріна.

"Такі економічні втрати пояснюються, перш за все, землетрусами в Японії та Нової Зеландії, адже землетруси обходяться дорожче від усього - і в грошовому, і в людському вимірі. До цього можна додати повені в Бангкоку, в Таїланді і в багатьох інших країнах. Так що тенденція така, що природні лиха стають все більш частими, інтенсивними і все більш руйнівними для економіки в глобальному масштабі. Смертність же якраз знижується - завдяки тому, що багато країн сьогодні краще підготовлені до ударів стихії ", - сказала Спецпредставник.

Спецпредставник підкреслила, що будь-яка стратегія розвитку сьогодні повинна враховувати ризик стихійних лих.

Нагадаємо, вчора в Індії стався землетрус магнітудою в 5,2 бала. Епіцентр землетрусу знаходився в 48 кілометрах на північний захід від столиці Індії Нью-Делі. Осередок землетрусу залягав на глибині 19,1 кілометрів.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100