06.03.2012 14:54   |   Події
Автор: Ольга Завгородня

У 47 адміністративних одиницях Росії зареєстровано кір

У 47 адміністративних одиницях Росії зареєстровано кір

КИЇВ. 6 березня. АМН. З початку 2012 року кір зареєстровано на території 47 адміністративних одиниць Росії. Про це АМН повідомили в прес-службі Росспоживнагляду.

Найбільша кількість випадків кору виявлено в Москві, Санкт-Петербурзі, Волгоградській та Московській областях, в Ставропольському краї. 

Хворіють переважно діти перших років життя, а також доросле населення, яке не отримало щеплень проти кору.

Реєструються внутрішньолікарняні спалахи інфекції, при яких в епідпроцес залучаються як пацієнти, які перебувають на лікуванні, так і персонал медичних установ, який у ряді випадків сприяє поширенню інфекції.

Нагадаємо, в Україні з початку року зареєстровано близько 4,5 тис. випадків захворювання на кір.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100