06.03.2012 15:15   |   Події
Автор: Дмитро Зезюлін

У Британії заборонили рекламу крему через одну скаргу

У Британії заборонили рекламу крему через одну скаргу

КИЇВ. 6 березня. АМН. Британський комітет з рекламних стандартів (ASA) заборонив рекламу крему від зморшок Nivea, яка транслювалася по національному телебаченню. Рішення ASA опубліковано на офіційному сайті організації, пишуть західні ЗМІ.

На рекламу, в якій повідомлялося, що крем Nivea Q10 Plus допоможе скоротити кількість зморшок, надійшла лише одна скарга. Невдоволення британки викликав голос за кадром, який заявив, що 37 відсотків жінок відчувають себе зараз більш привабливими, ніж коли вони були молодші на 10 років.

У скарзі зазначалося, що ця реклама вводить в оману, оскільки в ній не уточнюється про яких саме жінок йде мова: про всіх чи тільки про тих, хто використовує рекламований продукт. Цікаво, що ASA погодилася з цим зауваженням і попросила припинити трансляцію цього ролика.

Компанія Beiersdorf, що володіє брендом Nivea, в свою чергу заявила, що у своєму дослідженні спиралася на більш ніж 12 тис. листів, які прийшли по електронній пошті Nivea. Втім, виробник косметики погодився, що не всі жінки, які підписалися на розсилку новин фірми, могли регулярно використовувати косметику Nivea.

У 2009 році комітет вже забороняв рекламу крему Nivea. Однак тоді регулятор ухвалив, що реклама може ввести споживачів в оману, оскільки не пояснює, скільки триває ефект від косметичної продукції.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100