06.03.2012 15:04   |   Події
Автор: Анна Білоус

У Рокитному відкрилось оновлене дитяче відділення Центральної районної лікарні

У Рокитному відкрилось оновлене дитяче відділення Центральної районної лікарні

КИЇВ. 6 березня. АМН. Оновлене дитяче відділення Центральної районної лікарні відкрилось вчора у селищі Рокитне, повідомляє "5 канал".

Ремонту це приміщення не бачило уже 10-ть років. Відремонтували приміщення менш ніж за місяць, замінили вікна та оновили палати. Для пацієнтів лікарню відкриють уже сьогодні.

До цього місцеві діти перебували у сусідньому лікувальному корпусі для дорослих. Дитяче відділення Рокитнянської районної лікарні розраховане на 20-ть ліжок. Лікують там дітей з інфекційними захворюваннями та хворобами печінки та нирок.

Денис Яблонський, головний лікар Центральної районної лікарні Рокитнянського району: "Ці маленькі пацієнти, які будуть тут знаходитися будуть дякувати і тим, хто допопмогли у виконанні цього ремонту, і тим людям, які вклали тут душу, для того, щоб зробити цю красу. І зробити як для перебування, так і для роботи ті належні умови, які необхідні".

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100