06.03.2012 15:43   |   Події
Автор: Дмитро Зезюлін

Лавина забрала життя 37 мешканців села в Афганістані

Лавина забрала життя 37 мешканців села в Афганістані

КИЇВ. 6 березня. АМН. Не менше 37 людей загинули і багато пропали безвісти при сході сніжної лавини в північній афганській провінції Бадахшан, повідомляє РИА Новости.

Інцидент стався в ніч на понеділок в повіті Дарваз. Снігова лавина поховала під собою ціле село, в якому проживало більше 200 людей. Експерти вважають, що число жертв стихії може значно збільшитися.

До теперішнього часу жителі навколишніх кишлаків відкопали з-під снігу 37 загиблих. На даний момент з під снігу вдалося врятувати трьох жінок і одну дитину.

Всі дороги, що ведуть в Дарваз з провінційного центру - міста Файзабад, завалені снігом, і рятувальникам довелося діставатися до місця події більше 12 годин.

Одночасно афганські телеканали повідомили про те, що нова лавина накрила один з населених пунктів в повіті Шинкай на афгансько-таджицькому кордоні. За попередніми даними, в Шинкай рятувальникам вдалося витягти з-під снігу шість поранених людей.

Нагадаємо, з початку січня в Бадахшаны під сніговими лавинами вже загинули понад 40 осіб.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100