06.03.2012 16:15   |   Події
Автор: Ярослав Остафійчук

В Україні готують менеджерів для охорони здоров'я

В Україні готують менеджерів для охорони здоров'я

КИЇВ. 6 березня. АМН. Українська Федерація громадських організацій сприяння охороні здоров'я громадянського суспільства уклала угоду про співпрацю з німецькою MAICO-MANNESMANN Wissenschafts-und Bildungszentrum. Про це АМН повідомили в прес-службі федерації.

В рамках угоди буде здійснюватися проект "Україна-Німеччина. Інтеграція в Євросоюз". Співпрацювати планують у сфері медицини, організації охорони здоров'я, перепідготовки медичних працівників, підвищення їхньої кваліфікації та інших наукових та освітніх програмах в охороні здоров'я.

Вже стартувала перша програма проекту "Менеджмент медичних установ. Європейська модель", стверджують у прес-службі.

Як повідомляв АМН, пріоритетним завданням, що ставить перед собою федерація, є підготовка менеджерів для впровадження реформ.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100