06.03.2012 16:49   |   Події
Автор: Дарія Шамаєва

Феодосія хоче поновити випуск мінеральної води

Феодосія хоче поновити випуск мінеральної води

КИЇВ. 6 березня. АМН. Міський голова Феодосії Олександр Бартенєв повідомив про наміри відродити виробництво місцевої мінеральної води. Про це повідомляє Курортно-інформаційний центр АРК.

Мер пояснив, що на даний момент міська влада Феодосії займається пошуками інвесторів.

"Вода позицій не втратила. Коли запрошував медиків на бесіду, вони говорили: такої води мало. Ті, хто нею лікується, забувають про хвороби шлунка. Дане нам долею мінеральне джерело повинно зміцнювати здоров'я людей і приносити доходи в бюджет міста", - зазначив мер.

Він уточнив, що "за оцінками фахівців, якби в ХХ столітті мінеральній воді дали хід, Феодосія могла стати питним курортом на зразок Єсентуків і Трускавця".

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100