06.03.2012 17:02   |   Події
Автор: Анна Білоус

Ю.Павленко ознайомився з роботою Білоцерківського дитячого оздоровчого центру

Ю.Павленко ознайомився з роботою Білоцерківського дитячого оздоровчого центру

КИЇВ. 6 березня. АМН. Уповноважений Президента України з прав дитини Юрій Павленко, в рамках робочої поїздки в Київську область, ознайомився з роботою Білоцерківського дитячого оздоровчого центру "Шанс" та загальноосвітньої школи № 20. Про це АМН повідомили у прес-службі Президента.

Дані заклади об’єднані в один комплекс, який здійснює реабілітацію та навчання дітей з особливими потребами. В оздоровчому центрі надається медична реабілітація дітям з діагнозами церебральний параліч та органічні ураження центральної нервової системи, віком до 19 років.

Якісну освіту діти з особливими потребами здобувають в інклюзивних класах загальноосвітньої школи № 20, сьогодні тут навчається 30 дітей-інвалідів. Школа повністю безбар’єрна та адаптована для дітей з особливими потребами.

Позитивним є той факт, що обов’язковим для учнів 1-4-х класів є предмет "права дитини", який викладається раз на тиждень.

В дитячому оздоровчому центрі Юрій Павленко зустрівся з вихованцями закладу та їхніми батьками. Обговорюючи діяльність центру та інклюзивне навчання в школі, усі – вчителі, батьки та діти – висловили переконання, що така система організації навчання приносить користь як здоровим дітям, так і дітям з особливими потребами, робить їх доброзичливішими, відповідальнішими, толерантними, вчить допомагати ближньому.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100