06.03.2012 17:27   |   Події
Автор: Ольга Завгородня

В Україні можуть ввести регіональний час

В Україні можуть ввести регіональний час

КИЇВ. 6 березня. АМН. В кінці березня українці можуть останній раз перевести стрілки годинника. Це станеться, якщо парламент схвалить законопроект міністра надзвичайних ситуацій України Віктора Балоги, повідомляють регіональні ЗМІ.

"Україна знаходиться у другому часовому поясі і той закон, який ми направили до Верховної Ради спільними зусиллями, дає консенсус центру, заходу, сходу. Тому, я думаю, що так серйозно, виважено ми повинні приймати рішення по кожному законопроекту, а не тільки по тому, в якому часовому поясі ми повинні жити ", -  сказав міністр надзвичайних ситуацій України Віктор Балога.

Нагадаємо, що раніше уряд уже намагався скасувати зимовий час. Однак це рішення різко розкритикували не тільки вчені.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100