06.03.2012 17:53   |   Події
Автор: Анна Бельдій

У Росії ускладнилася епідситуація по кору

У Росії ускладнилася епідситуація по кору

КИЇВ. 6 березня. АМН. З початку 2012 року кір зареєстрована на території 47 суб'єктів РФ, найбільша кількість випадків кору виявлено в Москві, Санкт-Петербурзі, Волгоградської, Московської областях і Ставропольському краї. Про це АМН повідомили в прес-службі Росспоживнагляду.

Як зазначає наглядове відомство, хворіють переважно діти перших років життя, а також доросле населення, яке не отримало щеплень проти кору. Реєструються внутрішньолікарняні спалахи кору, при яких в епідеміологічний процес втягуються як пацієнти, які перебувають на лікуванні, так і персонал медичних установ, який у ряді випадків сприяє поширенню інфекції.

Всього в Росії захворюваність на кір за січень-грудень 2011 року порівняно з тим же періодом 2010 року зросла в 5 разів і склала 0,44 на 100 тис. населення (у 2010 році - 0,09). У 2011 році був зареєстрований 631 випадок кору в 30 суб'єктах Російської Федерації.

Відповідно до постанов Головного державного санітарного лікаря Російської Федерації особливу увагу при організації вакцинопрофілактики приділяється імунізації населення з груп ризику (медичних працівників, педагогів, студентів, працівників торгівлі, комунальних служб та інших), а також мандрівного населення і мігрантів.

ВООЗ має намір ліквідувати кір, в тому числі в Європейському регіоні, до 2015 року. Росспоживнагляд підкреслює, що найбільш ефективним заходом профілактики та боротьби з кором є імунізація населення

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100