06.03.2012 18:36   |   Події
Автор: Дарія Шамаєва

Відбулася підсумкова нарада з оцінки національної програми імунізації

Відбулася підсумкова нарада з оцінки національної програми імунізації

КИЇВ. 6 березня. АМН. Відбулася підсумкова нарада з оцінки національної програми імунізації, яка проводилась в Україні з 27 лютого по 6 березня місією Всесвітньої організації охорони здоров’я України за участі ЮНІСЕФ та ECDC. Про це АМН повідомили у прес-службі Державної СЕС.

"Міністерство охорони здоров'я щиро вдячне ВООЗ та Дитячому фонду ООН (ЮНІСЕФ) за постійну підтримку в питаннях імунопрофілактики населення України. Ми чекаємо на рекомендації стосовно проведення імунопрофілактики в Україні" - зазначила під час наради перший заступник Міністра охорони здоров'я України Раїса Моісеєнко.

Голова представництва Європейського регіонального бюро ВООЗ в України Кіз де Йонкере та голова представництва ЮНІСЕФ в Україні Юкіе Мокуо зазначили, що рекомендації які будуть надані місією мають дуже високу якість. Місією було висловлено надію, що в Україні буде впроваджено звіт місії та підтверджено готовність і в подальшому надавати консультативну допомогу.

Також було запропоновано через рік зустрітись у такому ж складі та обговорити зовсім інші показники охоплення вакцинацією в Україні. Адже уже на сьогодні можна сказати, що довіра до імунізації з боку громадськості потерпає від хибних уявлень, поширених серед широкого загалу та медичних працівників.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100