06.03.2012 20:21   |   Події
Автор: Наталя Казакова

Немовля народилося з високим рівнем алкоголю в крові

Немовля народилося з високим рівнем алкоголю в крові

КИЇВ. 6 березня. АМН. У минулі вихідні в Рокішкском районі Литви з'явилося на світ немовля, в крові якого лікарі виявили 2 проміле алкоголю, що, наприклад, перевищує в 6 разів допустиму норму для водіїв, передають російські ЗМІ

У крові самої породіллі концентрація алкоголю була зафіксована майже в 2 рази менше, ніж у її дитини.

Медики визнали стан малюка нормальним, незважаючи на алкогольне отруєння новонародженого.

Так і не вдалося дізнатися точно про те, зловживала чи породілля алкоголем під час вагітності і перед пологами.

У свою чергу, в місцевому Відділі захисту прав дитини повідомили, що недавно у цієї жінки відбирали двох дітей шкільного віку, але минулого літа їх повернули в сім'ю, оскільки матері вдалося впоратися з алкогольною залежністю.

Нагадаємо, вживання алкоголю є глобальною проблемою, яка становить загрозу для розвитку як окремих людей, так і всього суспільства. Воно щорічно призводить до 2,5 мільйона випадків смерті.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100