06.03.2012 20:39   |   Події
Автор: Тетяна Ганницька

Україна та Росія активізують співпрацю щодо контролю за обігом наркотиків

Україна та Росія активізують співпрацю щодо контролю за обігом наркотиків

КИЇВ. 6 березня. АМН. Україна зацікавлена в активізації співробітництва з Російською Федерацією щодо боротьби з незаконним обігом наркотиків. Про це заявив Прем'єр-міністр України Микола Азаров під час зустрічі з директором Федеральної служби РФ з питань контролю за обігом наркотиків Віктором Івановим. Про це АМН повідомили у Департаменті інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ.

"Ми високо цінуємо наше співробітництво і в подальшому будемо взаємодіяти з вашою службою. Я ще раз підкреслюю наше бажання співпрацювати за усіма напрямками, не тільки щодо боротьби з наркотиками, а й по лінії правоохоронних органів", - сказав М.Азаров.

При цьому він зазначив, що Україна реорганізувала Державну службу з контролю за наркотиками і зараз у 6-х областях створює її міжрегіональні територіальні органи.

Прем'єр-міністр підкреслив, що Україна завершує розробку проекту Національної стратегії з контролю за наркотиками на період до 2020 року, у якій буде відображено, зокрема, й позитивний досвід РФ у цій сфері.

"Зараз розробляється проект Національної стратегії з контролю за наркотиками на період до 2020 року, який буде представлений на Міжнародній конференції високого рівня 21-23 травня 2012 року у Києві. При розробці цього документу використано як світовий досвід, так і досвід Росії", - сказав М.Азаров.

У свою чергу, Віктор Іванов зазначив, що Україна та Росія плідно співпрацюють у протидії незаконного переміщення наркотиків, про це свідчать численні спільні спецоперації. Крім того, він поінформував, що сьогодні між Федеральною службою та Службою безпеки України підписано угоду про співпрацю.

"Сьогодні ми підписали угоду про співпрацю із Службою безпеки України. Приблизно рік тому ми підписали аналогічну угоду з українським МВС. В результаті створено надійну юридичну платформу для співпраці з протидії незаконному обігу наркотиків", - сказав він.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100