07.03.2012 07:58   |   Події
Автор: Ксенія Щербак

Сьогодні буде корисно почистити організм від шлаків та зробити масаж

Сьогодні буде корисно почистити організм від шлаків та зробити масаж

КИЇВ. 7 березня. АМН. Сьогодні шістнадцятий місячний день. Місяць у знакові Діви.  День дуже сприятливий для різноманітних очищувальних процедур, обмивань, трав'яних ванн, сеансів ароматерапії.

Варто пам'ятати, що цей час призначений не для активного, а пасивного відпочинку. 

Звичайно ж, це не означає, що потрібно весь день сидіти склавши руки і дивитися телевізор. Ні. Але і перенапружуватись також не варто. Потрібно дати організму час відпочити і накопичити нові сили після попередніх активних місячних днів.

Дуже корисними і вдалими будуть всі види очищувальних практик. Вони допоможуть організму звільнитися від шлаків, що накопичилися, і стресів, давши тим самим можливість увійти в нову місячну фазу оновленими і готовими до нових звершень.

Особливо корисними в шістнадцяту місячну добу є кровочисні процедури. Тому настійно рекомендується вживати в їжу більше куркуми.

Вдалими будуть тренування, що вимагають участі партнера, а також парна йога або масаж.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100