07.03.2012 09:08   |   Події
Автор: Тетяна Ганницька

Сьогодні Ю.Тимошенко отримає остаточний діагноз

Сьогодні Ю.Тимошенко отримає остаточний діагноз

КИЇВ. 7 березня. АМН. Сьогодні Україну відвідають німецькі медики, які оглядали екс-прем'єра Юлію Тимошенко для того, щоб винести остаточний вердикт щодо стану здоров'я ув'язненої.

Іноземні світила сядуть за стіл переговорів з українськими лікарями і медиками пенітенціарної служби України, повідомили в прес-службі відомства.

Як повідомлялося, 27 лютого Україна передала результати додаткового медичного обстеження Тимошенко в посольства Німеччини та Канади.

Раніше німецькі лікарі заявили про попередній діагноз, наданий міжнародною медичною комісією, яка обстежила екс-прем'єра.

У свою чергу, МОЗ заявило, що фахівці медичної комісії поставили остаточний діагноз Тимошенко, і підстав для хірургічного втручання немає.

16 лютого іноземні та українські лікарі завершили обстеження Тимошенко в Качанівській виправній колонії № 54 (Харків).

Згідно зі спільним наказом Державної пенітенціарної служби, Міністерства охорони здоров'я та Міністерства закордонних справ до складу комісії з обстеження Тимошенко входили 9 українських, 3 канадських і 2 німецьких фахівців.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100