07.03.2012 10:00   |   Події
Автор: Юліана Матусова

Експерти оцінили програму імунізації в Україні

Експерти оцінили програму імунізації в Україні

КИЇВ. 7 березня. АМН. У МОЗ відбулася завершальна робоча нарада, на якій обговорилися результати проведення роботи з питань оцінки Національної програми імунізації в Україні, що тривала із 27 лютого по 7 березня поточного року. В обговорені брали участь експерти МОЗ, Державна санепідслужба України, ВООЗ та Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ). Про це АМН повідомили в прес-службі МОЗ.

Протягом цього часу комісією з питань імунізації проводився збір даних на національному та регіональному рівнях. Шляхом співбесід з адміністраторами охорони здоров'я, збору, зведення та аналізу даних, спостереження за практикою та процедурами імунізації комісією був зроблений аналіз ефективності Програми імунізації в Україні, зокрема визначення її сильних та слабких сторін.

Прес-служба МОЗ наголошує, що результати будуть оприлюднені після того, як дані будуть опрацьовані, і визначатимуться рішення впровадження або вирішення пріоритетних та проблемних питань.

Протягом певного часу ці дані будуть опрацьовуватися, визначатимуться рішення впровадження або вирішення пріоритетних та проблемних питань, після чого результати будуть оприлюднені.
 

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100