07.03.2012 10:05   |   Події
Автор: Наталя Казакова

Р.Богатирьова відвідала митрополита Володимира у лікарні

Р.Богатирьова відвідала митрополита Володимира у лікарні

КИЇВ. 7 березня. АМН. Віце-прем'єр-міністр з гуманітарних питань Раїса Богатирьова відвідала в лікарні предстоятеля Української православної Церкви (Московського патріархату) блаженішого митрополита Київського і всієї України Володимира. Про це АМН повідомили в прес-службі МОЗ України.

Під час зустрічі були обговорені проблеми духовної кризи, бідності, їх подолання., а також потреба у налагодженню діалогу між державою та релігійними конфесіями.
На думку Р.Богатирьової, саме зараз особливого значення набуває нова гуманітарна політика, що забезпечує загальнонаціональний діалог, порозуміння та сприяє глибоким перетворенням в Україні.

Вже в березні за дорученням Президента України буде проведена всеукраїнська науково-практична конференція з проблем гуманітарного розвитку країни, до участі в якій будуть запрошені широкі кола інтелігенції - науковців, митців, викладачів.

У ході зустрічі Віце-прем'єр також побажала предстоятелю швидшого одужання.
У відповідь його блаженство Володимир поздоровив Богатирьову з призначенням на посаду, побажав успіхів в роботі та зазначив, що Українська православна церква готова до широкого гуманітарного діалогу, і візьме участь в запропонованому заході.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100