07.03.2012 10:23   |   Події
Автор: Юліана Матусова

У Криму відкрився медичний центр для воїнів інтернаціоналістів

У Криму відкрився медичний центр для воїнів інтернаціоналістів

КИЇВ. 7 березня. АМН. На базі євпаторійського готелю відкрили медичний центр для воїнів інтернаціоналістів, - про це АМН повідомили у прес-службі Ради Міністрів АРК. 

Ініціаторами створення центру виступили Комітет країн СНД у справах ветеранів і Міністерство курортів і туризму Криму. Медзаклад буде обслуговувати ветеранів і воїнів-інтернаціоналістів, а також надавати послуги відпочивальникам в Євпаторії.

На базі медичного центру щорічного зможе оздоровлюватися близько 150 осіб. Фінансування відкриття центру здійснено за рахунок дольової участі глав держав СНД та позабюджетних коштів.
В медичному центрі буде використовуватися високотехнологічне медичне обладнання.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100