07.03.2012 10:42   |   Події
Автор: Анна Білоус

На Волині вилучили майже 800 кг свинини сумнівної якості

На Волині вилучили майже 800 кг свинини сумнівної якості

КИЇВ. 7 березня. АМН. На виконання Указу Президента України, вимог Уряду України та МВС України, а також із метою забезпечення протиепізоотичної ситуації в області і продовольчої безпеки населення, працівниками Сектору ветеринарної міліції УМВС України у Волинській області спільно з іншими профільними службами та організаціями проведено ряд заходів. Про це АМН повідомили у прес-службі ГУ МВС у Волинській області.

Під час 32 перевірок ринків і базарів було виявлено 29 порушень ветеринарно-санітарних вимог. Як наслідок – на ринках вилучено 344 кг продукції та сировини тваринного походження. Усього ж під час перевірки підконтрольних об’єктів у 2012 році вилучено 1614 кг продукції.

Як розповів начальник Сектору ветеринарної міліції УМВС України у Волинській області, спеціалісти сектору ветеринарної міліції  під час огляду автомобіля, який був зупинений у місті Горохів, в салоні та багажному відділі виявили 810 кг сировини тваринного походження (обрізів свинини). При цьому у водія не було відповідних супровідних ветеринарних документів на товар, а також відсутнє обов’язкове маркування. У результаті сировину обмежено в обігу та передано на відповідальне зберігання.

За виявлене правопорушення власника авто притягнуто до адміністративної відповідальності. Матеріали справи направлено в управління ветеринарної медицини в Горохівському районі для прийняття рішення згідно із законодавством України.

Як повідомляв АМН, у результаті широкомасштабних заходів щодо боротьби з незаконним обігом продукції тваринного походження затримано 1,5 тонни сала виробництва Росії, що було завезено на територію України без будь-яких документів підприємцю з Донецька.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:



Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100