07.03.2012 11:20   |   Події
Автор: Ярослав Остафійчук

Одна з Цілей розвитку тисячоліття виконана достроково – ООН

Одна з Цілей розвитку тисячоліття виконана достроково – ООН

КИЇВ. 7 березня. АМН. У період з 1990 по 2010 рік більше двох мільярдів людей отримали доступ до чистої питної води, а це означає, що мета - до 2015 року скоротити вдвічі кількість людей, які не мають постійного доступу до чистої питної води, - виконана достроково. Про це АМН повідомили в прес-службі ООН.

У 2000 році на Саміті тисячоліття була поставлена мета до 2015 року скоротити вдвічі кількість людей, які не мають постійного доступу до чистої питної води і основних санітарних послуг. До кінця 2010 року 89% світового населення або приблизно 6,1 млрд людей користувалися безпечними джерелами питної води. Це означає, що світ досяг або навіть на 1% перевиконав мету, що стосується доступу до чистої питної води. Планувалося, що до 2015 року пити безпечну воду будуть 88% населення. Автори доповіді вважають, що до цього періоду таких людей буде близько 92%.

Нагадаємо, В ООН заявили, що голод, оголошений в Сомалі в липні, офіційно закінчився. За даними організації, ситуація покращилася завдяки багатому врожаю і численним програмам гуманітарної допомоги. Одночасно в Організації попередили, що робити обнадійливі висновки поки рано, оскільки ще близько третини населення Сомалі потребує допомоги.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:



Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100