07.03.2012 10:58   |   Події
Автор: Анна Білоус

Влада повинна відновити довіру суспільства до державної соцполітики - Президент

Влада повинна відновити довіру суспільства до державної соцполітики - Президент

КИЇВ. 7 березня. АМН. Влада повинна відновити довіру суспільства до державної соціальної політики. Про це під час розширеного засідання Кабміну сказав Президент України Віктор Янукович, передає кореспондент АМН.

"Перш за все, ми повинні відновити довіру суспільства до державної політики, спрямованої на покращення життя громадян. Нам потрібно відновити основоположний принцип соціальної справедливості, максимально скасувавши пільги для тих, хто їх не потребує", - зазначив Президент.

За словами голови держави, мова йде про підвищення ефективності соціальної політики, що не лише зекономить кошти соціального спрямування, але й поліпшить загальну атмосферу в суспільстві та покаже орієнтацію держави на чесний перерозподіл доходів.

Як повідомляв АМН, Президент пообіцяв сприяти забезпеченню соціальної справедливості.
 

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100