07.03.2012 11:11   |   Події
Автор: Анна Білоус

В.Янукович: модернізація сфери соцзабезпечення - перехід від "безсистемних виплат" до адресної допомоги

В.Янукович: модернізація сфери соцзабезпечення - перехід від "безсистемних виплат" до адресної допомоги

КИЇВ. 7 березня. АМН. Президент України Віктор Янукович на розширеному засіданні Кабінету міністрів 7 березня оголосив чотири стратегічні напрямки соціальних реформ, назвавши їх новими соціальними ініціативами, повідомляє ВВС.

Президент вважає за необхідне введення податку на багатство. Наступним кроком соціальної реформи президент називає глибоку модернізацію сфери соціального забезпечення, зокрема перехід від "безсистемних виплат" до адресної допомоги та соціальних послуг.

За словами президента, доступними для громадян повинні стати медицина і освіта.

Четвертим напрямком соціальних реформ він назвав сприяння ефективному працевлаштуванню та створення нових робочих місць.

Віктор Янукович вважає, що такі ініціативи дозволять подолати соціальне розшарування в Україні, рівень якого найвищий в Європі.

Як повідомляв АМН, за словами Президента,  до 2014 року в Україні має бути забезпечений високий рівень надання первинної медичної допомоги.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100