07.03.2012 11:15   |   Події

Президент доручив уряду провести перерахунок пенсій

Президент доручив уряду провести перерахунок пенсій

КИЇВ. 7 березня. АМН. За два роки пенсії були підвищені майже на 40%, але цього недостатньо, адже 4 млн пенсіонерів отримують пенсію, яка менша за фактичний прожитковий мінімум. Про це під час засідання уряду сказав Президент України Віктор Янукович, передає кореспондент АМН.

"За рахунок наявних позитивних зрушень по напрямкам реформ можемо розпочати новий етап – публічно брати зобов’язання щодо суттєвого підвищення соціальних стандартів  для найбільш вразливих категорій населення. Почнемо з тих, хто найбільше цього потребує, з тих, хто не може подбати про себе сам", - сказав В.Янукович.

За його словами, за останні два роки мінімальна пенсія була підвищена майже на 40%, але цього недостатньо. Адже на сьогодні 4 млн пенсіонерів отримують пенсію менше за фактичний розмір прожиткового мінімуму.

"У січні цього року це було 870 грн", - зазначив глава держави.

Він зауважив, що у найскрутнішому становищі опинились ті, хто працював все життя і вийшов на пенсію  5, 10, 15 років тому та раніше, адже сьогодні розмір пенсії залежить від року виходу людини на пенсію, а не від трудового стажу та розміру зарплати - таку несправедливість треба усунути.

"Тому я доручаю уряду провести поетапний перерахунок пенсій. Вже з 1 травня цього року майже 9 млн пенсіонерів, які вийшли на пенсію до 2008 року, повинні додатково отримати в середньому по 100 грн", - наголосив В.Янукович.

Як повідомляв АМН, за словами голови держави, влада повинна відновити довіру суспільства до державної соціальної політики.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100