07.03.2012 11:25   |   Події
Автор: Анна Білоус

На Луганщині знищено понад півтори тонни сала

На Луганщині знищено понад півтори тонни сала

КИЇВ. 7 березня. АМН. В Луганській області ветеринарною міліцією  на центральному ринку м. Краснодона в приміщенні непрацюючого магазину виявлено та вилучено 71 мішок з салом свинини загальною вагою 1652 кг, без відповідних ветеринарних документів, що підтверджували б його якість. Про це АМН повідомили у прес-службі прокуратури Луганської області.

Державною надзвичайною протиепізоотичною комісією при виконкомі Краснодонської міськради прийняте рішення про знищення вказаного сала шляхом утилізації в ямі Беккері (біометричній ямі).

Знищення вилученого сала проведено на Краснодонському полігоні твердих відходів.

За вказаним фактом ВДСБЕЗ Краснодонського МВ ГУМВС України в Луганській області проводиться дослідча перевірка, хід якої знаходиться під контролем прокуратури міста.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100