07.03.2012 11:50   |   Події

До Дня перемоги інвалідам війни збільшать одноразову допомогу

До Дня перемоги інвалідам війни збільшать одноразову допомогу

КИЇВ. 7 березня. АМН.  У 2012 році одноразова допомога інвалідам війнм до Дня перемоги залежно від групи інвалідності становитиме від 1 тис. 720 грн до 2 тис. 200 грн. Про це під час засідання уряду розповів Президент України Віктор Янукович, передає кореспондент АМН.

Глава держави закликав приділити більшу увагу інвалідам війни. "У 2012 році додатково до передбаченого бюджетом зростання їхніх пенсій треба підвищити інвалідам війни одноразову допомогу до свята Перемоги. Залежно від групи інвалідності вони становитиме від 1 тис. 720 грн до 2 тис. 200 грн. Це вдвічі більше, ніж торік.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100