07.03.2012 12:01   |   Події

Президент: пенсії учасників війни треба збільшити від 30% до 50%

Президент: пенсії учасників війни треба збільшити від 30% до 50%

КИЇВ. 7 березня. АМН. Треба переглянути розмір пенсій учасників війни, адже вони довгий час залишалися поза увагою уряду. Доплати для цієї категорії населення мають становити від 30% до 50%. Про це під час засідання уряду сказав Президент України Віктор Янукович, передає кореспондент АМН.

"Треба також попіклуватися про учасників війни. Таких понад 1 млн осіб. Серед інших  ветеранів війни вони отримують найнижчий розмір пенсій, і цього року при додатковому підвищенні залишилися поза увагою уряду", – сказав В.Янукович.

Він наголосив, що розмір доплати для різних категорій учасників війни має у травні зрости від 30% до 50%. І це буде справедливо стосовно цих людей.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100