07.03.2012 12:01   |   Події
Автор: Ольга Завгородня

Взимку на льоду загинули 43 особи

Взимку на льоду загинули 43 особи

КИЇВ. 7 березня. АМН. В зимовий період на воді загинуло 43 особи. Про це на прес-конференції повідомив заступник начальника відділу оперативно-чергової служби Департаменту Управління рятувальними силами МНС Володимир Демчук, передає кореспондент АМН.

"На водних об'єктах в зимовий період, тобто з грудня 2011 року по березень 2012 року, загинуло 43 особи. Троє з них діти. В цьому році простежується позитивна тенденція, адже смертність на водних об'єктах зменшилася в 2,6 рази. Минулого року за цей же період на воді загинуло 114 осіб", - сказав В.Демчук.

За словами експерта, така тенденція обумовлена високою поінформованістю населення щодо перебування на льоду, а також погодніми умовами, адже різке настання морозу в грудні сформувало на річках товстий шар льоду. 

Переважна більшість людей, що гинуть на зимніх водоймах – рибалки.
Протягом зими цього року врятовано 62 особи, зокрема, 5 дітей.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100