07.03.2012 12:10   |   Події
Автор: Ольга Завгородня

В Україні скресла крига

В Україні скресла крига

КИЇВ. 6 берзня. АМН. В Україні підвищилась температура повітря, внаслідок чого почався льодохід. Про це на прес-конференції повідомив головний фахівець відділу зв'язків із ЗМІ та роботи з громадськістю МНС Олександр Хорунжий.

"Зараз пішов льодохід, і перебувати на льоду стало небезпечно. З 11 березня очікується підвищення температури, лід буде швидко танути, й небезпека зросте. Зміни температури впливають на стан льоду в річках і водоймах. Внаслідок того, що вночі мінусова температура, а вдень – плюсова, на льоду утворюються тріщини. Ми не рекомендуємо жодній людині перебувати на кризі", - сказав О.Хоружний.

За прогнозами експерта, в кінці березня на початку квітня криги на водоймах взагалі не буде.

Нагадаємо, в зимовий період на воді загинуло 43 особи.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100