07.03.2012 12:16   |   Події
Автор: Анна Білоус

Р.Богатирьова: діагноз німецьких лікарів фактично підтвердив висновки українських медиків

Р.Богатирьова: діагноз німецьких лікарів фактично підтвердив висновки українських медиків

КИЇВ. 7 березня. АМН. Сьогодні відбулася зустріч Генерального прокурора України Віктора Пшонки із делегацією німецьких лікарів, які входили до складу Міжнародної медичної комісії з обстеження Ю. Тимошенко. На зустрічі також була присутня віце-прем’єр-міністр України – Міністр охорони здоров’я України Раїса Богатирьова. Про це АМН повідомили у прес-службі ГПУ.

За словами Раїси Богатирьової, діагноз німецьких лікарів фактично підтвердив висновки, що попередньо були зроблені українськими медиками. Вона також зазначила, що усі рекомендації фахівців щодо терапевтичного лікування пацієнтки будуть враховані при подальшому її лікуванні.

З німецької сторони участь у заході взяли Надзвичайний і Повноважний Посол ФРН в Україні Ганс-Юрген Гаймзьот, професор Карл Макс Айнгойпль, професор Норберт Гаас, а також співробітник Федеративного відомства канцлера Йоахім Бертеле.

Лікарі з Німеччини подякували українським колегам за можливість зустрічі, а також за підтримку і сприяння в організації Міжнародної медичної комісії для обстеження ув’язненої Ю. Тимошенко.

Німецькі фахівці підтвердили свої наміри сьогодні зустрітися з українськими лікарями, які входили до складу зазначеної медичної комісії, а також із медиками Державної пенітенціарної служби України, що наразі здійснюють лікування ув’язненої.

Професор Айнгойпль повідомив про те, що вони мають намір передати та обговорити з українськими колегами остаточні висновки щодо стану здоров’я Ю. Тимошенко, а також узгодити рекомендації щодо подальшої реабілітації та лікування пацієнтки.

Генеральний прокурор Віктор Пшонка, у свою чергу, подякував німецьким медикам за ініціативу взяти участь в обстеженні Ю. Тимошенко.

Він також запевнив представників німецької делегації у тому, що українська сторона й надалі буде всіляко сприяти тому, аби Ю. Тимошенко отримувала належну допомогу та, у разі потреби, необхідне їй лікування і за межами Качанівської колонії.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100