07.03.2012 12:25   |   Події

Президент виділив пріоритети в роботі з особливими категоріями хворих

Президент виділив пріоритети в роботі з особливими категоріями хворих

КИЇВ. 7 березня. АМН. Під час засідання уряду Президент України Віктор Янукович порушив питання поліпшення забезпечення догляду за психічнохворими особами; реабілітації дітей, хворих на ДЦП; допомоги інвалідам-ліквідаторам аварії на ЧАЕС, передає АМН.

Глава держави наголосив, що для забезпечення домашнього догляду за психічнохворими потрібно надати відповідний рівень допомоги.

"Порівняно з нинішнім рівнем допомога має з 1 травня зростати до рівня мінімальної зарплати, фактично в 10 разів", – сказав В.Янукович.

Він також звернув увагу на заходи щодо реабілітації дітей, хворих на ДЦП.

"Перед урядом поставлено завдання запровадити окрему програму для реабілітації таких дітей. Цього року на це має бути спрямовано майже 61 млн грн", – сказав Президент.

Крім того, за словами Президента, ще одним головним завданням є допомога інвалідам-ліквідаторам аварії на ЧАЕС і людям, які мають інвалідність унаслідок чорнобильської катастрофи та потребують спеціального лікування.

"Це люди, які в найскладніші для країни часи гасили полум’я жахливої аварії, а тепер страждають від страшних хвороб: онкології, колоцукрового діабету. І звісно потребують уваги з боку держави, бо оплачувати дорогі ліки та процедури не мають можливості. Фінансування з держбюджету на 2012 рік на ці цілі має зрости щонайменше вдвічі – до 50 млн грн", – додав він.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100