07.03.2012 12:56   |   Події
Автор: Анна Білоус

В.Янукович наголошує на необхідності запровадження референтних цін на ліки

В.Янукович наголошує на необхідності запровадження референтних цін на ліки

КИЇВ. 7 березня. АМН. Кабінет Міністрів України має поступово запровадити європейський підхід застосування референтних цін до державного регулювання вартості ліків. Відповідне доручення під час розширеного засідання Уряду дав Президент України Віктор Янукович. Про це АМН повідомили у прес-службі Глави держави.

"Не може бути так, щоб той самий імпортний препарат в Україні продавався за значно вищою ціною, аніж у наших сусідів. Держава повинна захистити інтереси людей і навести порядок у ціноутворенні", - наголосив Глава держави, відзначаючи доцільність застосування в Україні світової практики встановлення референтних цін.

"Робити ці кроки треба, безумовно, обережно і поступово", - наголосив Віктор Янукович, зазначивши, що почати потрібно з пілотної групи ліків для тих категорій громадян, які їх найбільше потребують. Він зокрема зазначив, що 7 млн пенсіонерів регулярно вживають ліки від гіпертонії, а Україна за рівнем смертності від серцево-судинних захворювань випереджає сусідні країни.

"Маємо забезпечити, щоб за ті самі ліки українські пенсіонери не платили в рази більше, аніж вони насправді коштують", - наголосив Глава держави.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100