07.03.2012 13:07   |   Події
Автор: Ольга Завгородня

Соціальні послуги стануть більш доступними - М.Азаров

Соціальні послуги стануть більш доступними - М.Азаров

КИЇВ. 7 березня. АМН. Соціальні послуги та захист стануть більш доступними. Про це АМН повідомили у прес-службі Департаменту інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ.

Прем'єр-міністр Микола Азаров підкреслив, що Уряд уже значно спростив систему призначення субсидій в країні, але проблеми, на жаль, залишаються.

"У нас є до сих пір люди, які ці субсидії не отримують... Ми зробимо так, щоб отримання соціальної допомоги було не тільки турботою людини, але і, перш за все, турботою органу відповідного соціального забезпечення або Пенсійного фонду", - заявив Прем’єр-міністр.

За його словами, Уряд налагодить систему моніторингу за виконанням абсолютно всіх завдань, які перед ним зараз стоять.

"І не просто систему моніторингу, а й систему зворотного зв'язку між тими органами, які будуть реалізувати соціальні ініціативи Президента, і громадянським суспільством", - додав Микола Азаров.

При цьому Глава Уряду зазначив, що в цьому контексті важливо підняти роль громадських організацій, які займаються соціальним захистом населення, контролем за реалізацією цих ініціатив.

Нагадаємо, за два роки уряд планує ліквідувати черги до дитячих садків.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100