07.03.2012 13:05   |   Події
Автор: Дарія Шамаєва

С.Тігіпко розповів про пріоритети Нової соціальної політики

С.Тігіпко розповів про пріоритети Нової соціальної політики

КИЇВ. 7 березня. АМН. Нинішню систему розподілу соціальної допомоги в Україні необхідно змінювати. Про це заявив Віце-прем'єр-міністр України - Міністр соціальної політики Сергій Тігіпко сьогодні під час розширеного засідання Кабінету Міністрів за участі Президента України. Про це АМН повідомили у прес-службі Міністерства соціальної політики

"Сьогодні нам необхідно перейти від пасивної соціальної політики, коли ми чекаємо заяви від громадян, а чиновники створюють додаткові перепони, до проактивної", - заявив він.

Віце-прем'єр-міністр підкреслив, що основним пріоритетом такої політики, крім підвищення соціальних виплат, буде впровадження сучасних принципів надання соціальних послуг населенню.

"Нам потрібні підготовлені кваліфіковані кадри - дільничні соціальні працівники, які добре знають свій район і за допомогою яких держава зможе буквально донести соціальну допомогу тим, хто її потребує. Ми повинні прийти до людей і з'ясувати, чим органи соцзахисту можуть допомогти ", - акцентував урядовець.

Крім того, за словами С.Тігіпка, в рамках Нової соціальної політики, зокрема, будуть визначені стандарти надання соціальних послуг населенню. "До надання соціальних послуг необхідно залучити бізнес і недержавні організації. Неефективною є ситуація, коли держава самостійно фінансує та надає послуги населенню", - заявив Віце-прем'єр.

Водночас урядовець підкреслив, що держава зобов'язана контролювати якість надання соціальних послуг, і відповідний законопроект вже підготовлений Міністерством соціальної політики.
 

Нагадаємо, Нова соціальна політика, заявлена ​​Президентом України Віктором Януковичем, буде врахована при внесенні в бюджет 2012 року, а також при розробці бюджету на 2013 рік

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100