07.03.2012 13:40   |   Події
Автор: Ольга Завгородня

В Росії обговорять проблеми ВІЛ-інфекції

В Росії обговорять проблеми ВІЛ-інфекції

КИЇВ. 7 березня. АМН. Російські медики та урядовці обговорять епідеміологічну ситуацію та невідкладні заходи з профілактики ВІЛ-інфекції. Про це АМН повідомили у прес-службі Роспоживнагляду.

На селекторній нараді мова піде про результати реалізації національного пріоритетного проекту у сфері охорони здоров'я з протидії ВІЛ-інфекції в 2011 році.

Обговорювати проблеми вірусу імуно-дефіциту людини будуть представники органів виконавчої влади суб'єктів Російської Федерації, керівники управлінь Федеральної служби з нагляду в сфері захисту прав споживачів і благополуччя, головні лікарі ФБУЗ "Центр гігієни та епідеміології", головні лікарі центрів ГУОЗ "Центр з профілактики та боротьби зі СНІД та інфекційними захворюваннями".

Нагадаємо, у Росії планують сформувати регістр пацієнтів з рідкісними захворюваннями.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100