07.03.2012 13:54   |   Події
Автор: Дмитро Зезюлін

В ООН запропонували оподаткувати нездорову їжу

В ООН запропонували оподаткувати нездорову їжу

КИЇВ. 7 березня. АМН. Чинна система харчування привела до появи армії нездорових людей. Кожен сьомий у світі голодує, але багато хто страждає від ожиріння. Про це заявив Спеціальний доповідач з питань про право на харчування Олів'є де Шуттер, виступаючи сьогодні в Женеві на 19-й сесії Ради з прав людини, повідомили АМН в прес-службі ООН.

"Урбанізація, супермаркетізація і глобальне поширення західного способу життя витіснили традиційний стиль харчування. В результаті ми зіткнулися з катастрофічними наслідками для здоров'я людей", - сказав Спеціальний доповідач.

У своїй доповіді Олів'є де Шуттер запропонував обкладати високими податками нездорові продукти харчування, регулювати продаж продовольства з високим вмістом жирів і цукру, а також припиняти рекламу нездорової їжі. Представник ООН рекомендував урядам надавати підтримку місцевим фермерам, які поставляють на ринки здорову і свіжу продукцію.

Він додав, що право на харчування означає не тільки доступ до достатньої кількості їжі, але також і можливість мати збалансовану і поживну дієту.

Нагадаємо, недоїдання, як і раніше широко поширене в світі - голодує кожна сьома людина. Одночасно 1,3 мільярди людей в усьому світі мають надмірну масу тіла. Як мінімум, 300 мільйонів чоловік страждають ожирінням.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100