07.03.2012 13:49   |   Події
Автор: Наталя Казакова

Є. Тимошенко: за мамою стежать 24 години на добу

Є. Тимошенко: за мамою стежать 24 години на добу

КИЇВ. 7 березня. АМН. Стан здоров'я Ю.Тимошенко погіршується. Про це на прес конференції повідомила донька Ю.Тимошенко Євгенія Тимошенко.

"На мою маму здійснюється психологічний пресинг. Порушують її права і свободу. У її камері постійно горить світло і 24 години на добу увімкнена камера спостереження. Ми боїмося за її життя. Вся медична система України розповсюджує у пресі інформацію про те, що вона не втрачала свідомість і добре себе почуває, хоча насправді це не так. Моя мама потребує негайної медичної допомоги. Досі вона знаходиться у лежачому стані і не може рухатися", - заявила вона.

Нагадаємо, нещодавно німецькі лікарі спростували заяви про важкий стан Ю.Тимошенко .

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100