07.03.2012 13:51   |   Події
Автор: Анна Білоус

Президент вважає, що без належного фінансування медична реформа нічого не варта

Президент вважає, що без належного фінансування медична реформа нічого не варта

КИЇВ. 7 березня. АМН. Бюджет-2012 має забезпечити необхідний рівень видатків на охорону здоров’я, передусім у частині фінансування медичної реформи у пілотних регіонах, розповів Президент України віктор Янукович під час сьогоднішнього розширеного засідання Уряду. Про це АМН повідомили у прес-службі Глави держави.

Президент нагадав, що вже завершується перший етап реалізації Нацпроекту "Нове життя" - відкрито сучасні перинатальні центри в Кіровограді, Харкові, Києві. На черзі - Донецький і Дніпропетровський центри.

До того ж центри не просто урочисто відкриті. Вони вже почали працювати - і вже отримують спеціалізовану допомогу матері і новонародженнем.

"Водночас, для повноцінного розгортання Нацпроекту в поточному році в бюджеті не закладено достатніх ресурсів. Передбачено лише третину з необхідних 379 млн грн. Цю проблему, безумовно, не можна зупинити - її треба вирішувати",- зауважиж В.Янукович.

Також Президент розповів, що за рахунок передбачених для пілотних регіонів коштів - майже 1 млрд грн - можливо вдосконалити матеріально-технічну базу медзакладів. "Це питання давно назріло, ми  це добре розуміємо", - додав він.

"Водночас я добре розумію, що ресурсу недостатньо для відчутного покращення умов оплати праці медпрацівників згідно недавно прийнятого рішення Уряду про нову модель оплати праці. Тому я хочу наголосити: стимулювання медиків - це завдання і для регіонів через місцеві програми по забезпеченню житлом, транспортом, вирішенню інших побутових питань", - повідомив Глава держави.

Віктор Янукович відзначив, що без належного ресурсного забезпечення люди - і пацієнти, і медики - не відчують позитиву від медичної реформи.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100