07.03.2012 14:44   |   Події
Автор: Анна Білоус

Суд визнав недійсним рішення тендерного комітету МОЗ і повернув до держбюджету понад 100 млн грн

Суд визнав недійсним рішення тендерного комітету МОЗ і повернув до держбюджету понад 100 млн грн

КИЇВ. 7 березня. АМН. Договір між МОЗ України, ДП "Укрвакцина" і комерційною структурою від 05.02.2009 про закупівлю Пентаксиму проведено з численними порушеннями законодавства, Генеральної прокуратурою стягнуто з останньої до державного бюджету кошти, отримані за договором, у розмірі 123,5 млн грн. Про це АМН повідомили у прес-службі ГПУ.

Київський апеляційний господарський суд 05.03.2012 залишив у силі рішення господарського суду м. Києва, яким за позовом Генеральної прокуратури України визнано недійсними рішення тендерного комітету Міністерства охорони здоров'я України від 28.01.2009, договір між МОЗ України, ДП "Укрвакцина" і комерційною структурою від 05.02.2009 про закупівлю Пентаксиму та стягнуто з останньої до державного бюджету кошти, отримані за договором, у розмірі 123,5 млн грн.

Встановлено, що зазначену закупівлю проведено з численними порушеннями законодавства про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти, на підставі підроблених документів та за значно завищеною ціною, внаслідок чого державі завдано збитків на суму в розмірі понад 63,5 млн грн.

 

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100