07.03.2012 15:36   |   Події

Німецькі лікарі визнали - Ю.Тимошенко хвора і потребує лікарняного стаціонару

Німецькі лікарі визнали - Ю.Тимошенко хвора і потребує лікарняного стаціонару

КИЇВ. 7 березня. АМН. Юлія Тимошенко хвора та потребує лікарняного стаціонару. В цьому запевнили німецькі лікарі, які були у складі комісії для медичного обстеження екс-прем’єра, передає кореспондент АМН.

Зокрема, за словами доктора наук в галузі неврології, професора та голови правління установи "Шаріте – Університетська медицина", Берлін, Карла-Макса Айнгойпля, "Юлія Тимошенко хвора і її необхідно далі лікувати".

Українські і німецькі лікарі сказали, що дійшли між собою домовленості стосовно діагнозу Ю.Тимошенко і її подальшого лікування.

Діагноз Ю.Тимошенко встановлювали на основі трьох складових, а саме - обстеження Ю.Тимошенко в колонії, докладного опитування хворої на предмет її скарг та на основі магнітно-ядерної томографії.
 

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100