07.03.2012 16:10   |   Події
Автор: Юліана Матусова

Генпрокурор не проти лікування Тимошенко поза СІЗО

Генпрокурор не проти лікування Тимошенко поза СІЗО

КИЇВ. 7 березня. АМН. Генпрокурор не проти лікування Тимошенко поза СІЗО,  повідомляє ВВС.

Генеральний прокурор України Віктор Пшонка заявив, що українська сторона готова сприяти тому, аби екс-прем'єр Юлія Тимошенко в разі потреби отримала лікування за межами Качанівської колонії.

Мова про це йшла в ході зустрічі пана Пшонки з делегацією німецьких лікарів, які входили до складу міжнародної медичної комісії з обстеження Тимошенко.

Генеральний прокурор повідомив представникам німецької делегації про те, що українська сторона і надалі буде усіляко сприяти тому, аби Тимошенко отримувала необхідне їй лікування, а у випадку необхідності, і за межами Качанівської колонії.

Нагадаємо, що німецькі лікарі визнали, що Ю.Тимошенко хвора і потребує лікарняного стаціонару.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100