07.03.2012 16:45   |   Події
Автор: Ольга Завгородня

Амбіції вкорочують життя

Амбіції вкорочують життя

КИЇВ. 7 березня. АМН. Тривалість життя амбіційних людей коротша, ніж тих, хто задоволений тим, що має. Такі результати дослідження оприлюднило The Times of India.

Дослідники стежили за 717 людьми, починаючи з самого дитинства. Зокрема, їх цікавила престижність життя осіб. Як і передбачалося, честолюбні люди вчилися в хороших вузах, працювали в більш престижних сферах і більше заробляли.

Але все це мало впливало на задоволеність життям. Насправді, честолюбні люди відчували себе гірше і вмирали в більш ранньому віці. Можливо, люди роблять вибір на користь кар'єри, забуваючи про здоров'я, взаємовідносини та соціальних зв'язках.

Нагадаємо, швидка ходьба продовжує тривалість життя.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100