07.03.2012 16:53   |   Події
Автор: Наталя Казакова

Жінки у в'язницях України танцюватимуть Зумбу

Жінки у в'язницях України танцюватимуть Зумбу

КИЇВ. 7 березня. АМН. У рамках нового проекту Повірити знову" жінкам, що відбувають строк у тюрмах та колоніях проводитимуть курси танцювального фітнесу. Про це на прес-конференції повідомила кауч-тренер Світлана Співакова.

" Цим проектом ми прагнемо допомогти жінкам за ґратами повірити в себе і закликати суспільство повірити в цих жінок. Реалізовуватимуть проект сертифіковані спеціалісти з фітнесу та коучінгу. Вони відвідають усі жіночі колонії України з майстер класами з Зумби (поєднання фітнесу та латиноамериканських танців) і тренінгами особистісного росту", - запевнила С. Співакова.

За словами експерта, за кожною в’язницею закріплено команду спеціалістів.

"За кожною колонією буде закріплена команда спеціалістів, які будуть регулярно відвідувати цю колонію протягом року з тренінгами і виховувати серед цих жінок тренерів, щоб у майбутньому вони самі змогли проводити ці тренування в колоніях", - розповіла фахівець.

Нагадаємо, в Україні 6, 700 жінок перебувають за ґратами.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100