07.03.2012 17:12   |   Події

Україна забезпечила всі умови для обстеження Ю.Тимошенко - професор "Шаріте"

Україна забезпечила всі умови для обстеження Ю.Тимошенко - професор "Шаріте"

КИЇВ. 7 березня. АМН. Німецькі лікарі, які встановлювали діагноз Юлії Тимошенко, запевнили, що українська сторона надала для цього всі можливості і не чинила жодних перепон, передає кореспондент АМН.

"Ми мали всі можливості уважно обстежити пані Тимошенко. Ми не мали жодних перепон чи перешкод для цього обстеження. Українська сторона уважно і шанобливо поставилась до нас і до нашої роботи", - сказав доктор наук в галузі травматології, професор клініки "Шаріте – університетська медицина, Берлін" Норберт Гаас.

Діагноз Ю.Тимошенко встановлювали на основі трьох складових, а саме - обстеження Ю.Тимошенко в колонії, докладного опитування хворої на предмет її скарг та на основі магнітно-ядерної томографії.

 

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100