07.03.2012 17:57   |   Події
Автор: Дарія Шамаєва

Челябінськ стане новим російським центром ядерної медицини

Челябінськ стане новим російським центром ядерної медицини

КИЇВ. 7 березня. АМН. Відповідну програму розвитку ядерної медицини губернатор Челябінської області вже представив заступнику Голови Уряду РФ, повідомляють російські ЗМІ.

Під розвитком даного напрямку мається на увазі не тільки удосконалення діагностики захворювань, але і розширення інструментарію для лікування онкологічних, серцевих і інших недуг. Челябінськ може підняти репутацію вітчизняної медицини.

Домовленість про розвиток ядерної медицини була досягнута ще в листопаді 2011 року. Сенс проекту - використання всіх можливостей області у вигляді РФЯЦ-ВНДІТФ (Російського

федерального ядерного центру-Всеросійського науково-дослідного інституту технічної фізики), ПО "Маяк", філій МИФИ і Челябінської медичної академії. Таким чином, повинні з'явитися не тільки лікарі, але інженери і радіохіміки.

У перспективі - налагодження випуску томографів і створення освітньої площадки. А на базі Озерська очікується виробництво обладнання для стерилізації одноразових виробів медичного призначення, включаючи одяг і перев'язувальні матеріали.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100