07.03.2012 19:03   |   Події
Автор: Дарія Шамаєва

Землетрус стався на Туві

Землетрус стався на Туві

КИЇВ. 7 березня. АМН. Землетрус магнітудою 5,1 стався в Туві ввечері в середу, повідомляє РІА Новини з посиланням на Алтайсько-Саянську філію геофізичної служби сибірського відділення Російської академії наук.

За інформацією сейсмологів, землетрус стався в Каа-Хемскому районі республіки більш ніж в 100 кілометрах від Селенги, в 22.33 за місцевим часом (16.49 за києвом).

"Магнітуда землетрусу склала 5,1, енергетичний клас 13,1", - йдеться в релізі.

Інформація про жертви і руйнування не наводиться.

Два сильні землетруси сталися в Туві за останні місяці. Перший сильний землетрус магнітудою 6,7 з інтенсивністю в епіцентрі 8-9 відбулося в Туві 27 грудня 2011 в Каа-Хемском районі республіки, в 100 кілометрах на схід від Селенги, на глибині десять кілометрів. Приблизно там же знаходився епіцентр другий сильний землетрус, магнітудою 6-7, яке відбулося в регіоні 26 лютого. Жертв в результаті обох землетрусів не було.

Джерело: АМН
Коментарі (0)


Поділитись:Партнери:

© Інформаційне Агентство Медичні Новини, 2011.
Всі права захищені.


Відповідно до статі 26 Закону України “Про інформаційні агенства”, право власності на продукцію інформаційного агенства охороняєтся чинним законодавством України. Цитування, копіювання окремих частин текстів чи зображень, публікування і републікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації АМН можливе за умови посилання на АМН. Для інтернет-видань гіперпосилання є обов`язковим. Відповідальність за недотримання встановлених законом вимог щодо змісту реклами на сайті несе рекламодавець.

bigmir)net TOP 100